Вівторок, 30.04.2024, 14.34.02
Головна » 2014 » Березень » 20

До 200 річчя від дня народження

Тараса Шевченка

Благословен той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Малими босими ногами,

Земля, яку скропив Тарас

Дрібними росами-сльозами…

М. Рильськи

Переглядів: 749 | Додав: Вчитель | Дата: 20.03.2014

ТЕМА: СТРІТЕННЯ

МЕТА: Ознайомити і розширити знання учнів про святкування свята Стрітення в Україні; виховувати любов і бережливе ставлення до природи, повагу до звичаїв свого народу.

Переглядів: 1824 | Додав: Вчитель | Дата: 20.03.2014

ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ

У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Це пов’язано з тим, що синдром набутого імунодефіциту (СНІД) придбав масштаби пандемії. В даний час понад 41 мільйон чоловік живуть, будучи інфіковані ВІЛ/СНІДом. Найбільше від розповсюдження цього небезпечного захворювання страждає молодь. http://103fm.com.ua/images/stories/Planeta/2009-05/1405-3.jpg

Символом боротьби з СНІДом є червона стрічка, яка була прикріплена кожному учневі Миляцького НВК 2 грудня  як символ розуміння СНІДу .

Також пам’ятайте, що "справжні почуття і вірність коханій людині – надійний захист від СНІДу!, адже незважаючи на всі зусилля вчених та медиків, ліків, здатних цілком вилікувати від нього, так і не знайдено. Тому СНІД – це не лише пряма загроза нашому здоров'ю, але і нашому життю!

Переглядів: 534 | Додав: Вчитель | Дата: 20.03.2014

Переглядів: 535 | Додав: Вчитель | Дата: 20.03.2014

Тренінг на тему: «Ми за здоровий спосіб життя»

Мета: надати учасникам тренінгу інформацію про здоров’я, здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров’я, створити комфортну атмосферу, актуалізувати відчуття важливості здоров’я, розуміння складності його досягнення та збереження.

Завдання: за допомогою вправ тренінгу допомогти учням зробити вибір на користь здорового способу життя.

Переглядів: 1295 | Додав: Вчитель | Дата: 20.03.2014