Четвер, 02.05.2024, 09.08.04
Головна » 2015 » Червень » 16

На базі Миляцького НВК з 02.06. по 09.06. 2015 рік було організовано мовний табір «Summer» учасниками якого було 72 учні (23- 5 клас, 20- 6 клас, 29- 7 клас). Учні  провели незабутні дні відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови. Цікавим і  пізнавальним був КВК організований вчителем іноземної мови Савич М. П. із учнями 6 класу.

Хай живе, хай живе це свято
На красу і талант багате,
Хай надію, як казку, дарує,
Що цей світ нам краса врятує!

Свято краси "Міс Summer"

Переглядів: 559 | Додав: Вчитель | Дата: 16.06.2015

Мелодіє, птахом злітай

Серця молоді окриляй

Ми юність Миляцького краю

Запрошуєм на останній  бал!

Зійдіть з дороги кривди і печалі,

Зійдіть з путі невпевненості  й суму,

Випускникам дорогу заквітчаймо.

На щастя, долю, на добро й красу!

30.05.2015 р. У МИЛЯЦЬКОМУ НВК ВІДБУВАСЯ ВИПУСКНИЙ БАЛ

Перегортаючи календар, день за днем, школярі з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у школі, випускний вечір - свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

МАМА Дитино моя, не забудь джерела,

Що б’є із сільської землі край села.

З далеких доріг повертайся сюди,

Напитись з криниці живої води.

Цінуй рідну землю, зелені гаї,

Що предки твої заповіли тобі.

І де б не були ви, в якій стороні,

Нехай вам насняться в солодкому сні

Садок біля школи, оте джерело

Й дороги… дороги у рідне село.

Хай ляжуть під ноги щасливі путі.

І хліб цей вас благословляє.

Хай буде удача і щастя в житті

І Бог від біди вберігає.

Переглядів: 533 | Додав: Вчитель | Дата: 16.06.2015

Посивіли каштани в дворі,

Заглядають у клас крізь шибки,

І під сонячний сміх дітвори

Ріки часу спливають так швидко.

Люба школо, ти - зоре ясна,

Ми ідем  крізь роки за тобою,

Бо звучить в твоїх стінах струна

Доброти і святої любові.

З першим  промінням сонця, ніжним проліском прилинула до нас шкільна весна, а з нею радісне і водночас сумне свято Останнього дзвоника. Які світлі почуття охоплюють душу!  Ми з надією вдивляємося в нашу юнь та молодь, що невдовзі стануть поряд з батьками на шлях державотворення. Адже за ними світле і щасливе майбутнє.

Тож хай   дзвоник  дзвенить для всіх жовтим  кольором -  кольором  сонця,  світла, золота.  Хай  життя в кожного  із нас буде  світле, повне  хліба, багатства  й  достатку. Хай дзвоник  дзвенить  блакитним  кольором – кольором мрії, надії, кольором мирного неба, бо  саме  з  мрією та надією  люди  досягають  найвищих  вершин.

Переглядів: 551 | Додав: Вчитель | Дата: 16.06.2015