Субота, 27.04.2024, 07.15.09
13.21.56
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

Перед солдатом стану на коліна,
Воскову свічку тихо запалю
За те, що захищав він Україну
В запеклому жорстокому бою.
І вірю я: настане день розплати,
Господь засудить наших ворогів,
В огні пекельному довічно їм палати,
Бо прокляли їх українські матері.
І пам’ятник величний звести треба
Тим, хто Вкраїну так любив свою,
Життя віддав за жовте поле, синє небо
В запеклому жорстокому бою.

2 лютого, у зоні АТО загинув 23-річний Іван Охмак, випускник нашого НВК, а зараз Герой. Герой, який віддав своє життя за Україну. Старший солдат виконував бойове завдання з усунення пошкоджень зв’язку в базовому таборі під Дебальцевим. У цей час був мінометний обстріл, у результаті чого Іван загинув.

4 лютого в нашій школі пройшла лінійка Пам’яті. Учні організували куточок Скорботи, на якому помістили портрет Івана та  його фото з зони АТО. На лійці учні читали вірші, згадували, якою доброю, щирою і хорошою людиною був колишній учень, а зараз солдат, Герой, який загинув, віддавши своє життя за Батьківщину. Склонивши голови, хвилиною мовчання вшанували пам’ять солдата Івана Охмака.