Середа, 24.04.2024, 21.30.06
Головна » 2015 » Квітень » 9 » Збережем планету нашим дітям!
08.31.00
Збережем планету нашим дітям!

Збережем планету нашим  дітям!

17 березня відбувся районний конкурс екологічних агітбригад «На нас надіється Земля».

Агітбригада нашого НВК «Аква патруль» взяла участь у конкурсі і посіла ІІІ призове місце. На протязі року члени агітбригади вели активну роботу, щодо збереження водойм нашої сільської ради, зокрема озера с. Миляч. Агітбригада бере участь у акції «Чисті береги», проводить просвітницьку роботу, щодо очищення берегів приближених до села водойм. В цьому році «Аква патруль» подала звернення до сільської ради з проханням запровадити заходи, щодо збереження водойм на її території.

Наше життя залежить від того, в якому стані ми збережемо планету. І все на землі однаково важливе, а головне - потрібне людині. І кожному з нас потрібна вся Земля і все що на ній є. Але і кожна людина потрібна землі. Як її захисник, хозяїн, який підліковує її рани і прикрасить її. То ж світ чекає дотику наших рук, сподіваюся, що це будуть добрі руки.